Arkadaş Çiçek Notu 1
1601

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. 

Dostluk Çiçek Notu 2
1602

Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir.

Arkadaş Çiçek Notu 3
1603

İyi günümde, kötü günümde yanımda olan canım arkadaşıma.

Arkadaş Çiçek Notu 4
1604

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

Arkadaş Çiçek Notu 5
1605

Deniz derindir durulmaz, dostluk ebedidir unutulmaz.

Arkadaş Çiçek Notu 7
1606

İyiki varsın arkadaşım. Seni çok seviyorum. 

Arkadaş Çiçek Notu 8
1607

Rüzgarın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

Arkadaş Çiçek Notu 9
1608

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun Dostum.

Arkadaş Çiçek Notu 10
1609
Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Dostluk ağlamaksa,yüreğindeki acıyı paylaşmaksa,üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. 
Arkadaş Çiçek Notu 11
1610

Alacakaranlığı sevmem,ya gündüz olmalı ya gece; kurşun dediğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı; dost dediğin ya senin gibi olmalı ya hiç olmamalı.

Arkadaş Çiçek Notu 12
1611

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.

Arkadaş Çiçek Notu 13
1612

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Canım arkadaşım!

Arkadaş Çiçek Notu 14
1613
Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım.
Arkadaş Çiçek Notu 16
1614
Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya ... Ay battı su kurudu gün bitti.. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan..Can dostuma.
Arkadaş Çiçek Notu 17
1615

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz iyiki varsın :)

Arkadaş Çiçek Notu 18
1616

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyorum.hep mutlu ol..