Evlilik Teklifi Çiçek Notu
201
Bu dünyada yüzümü güldüren çok fazla insan var ama kalbimi bir tek sen güldürebiliyorsun. Benimle evlenir misin?
Evlilik Teklifi Çiçek Notu 2
202

Eğer sevginin, aşkın, dostluğun ve mutluluğun ne olduğunu biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

Evlilik Çiçek Notu 5
203

Geriye dönüp baktığımızda; sadece anlar, anılar olmasın anlatacak. Paylaştığımız yaşam, birlikte yaşanmışlık, beraber yaşlanmaya adanmışlık olsun. Bir ömre sığacak tüm anlar için benimle evlenir misin?

Evlilik Çiçek Notu 6
204

Hep beni sana getirecek yollar, senle bana açılacak kapılar, senin kokunla dolu odalar. Herşeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

Evlilik Çiçek Notu 7
205

Sensizlik yalan,seninle olmak masal gibi gelir bana. Ne zaman seninle evlenirsem o zaman inanırım gerçek olduğuna. Bir ömür boyu beraber olmaya söz verir misin ?

Evlilik Çiçek Notu 8
206

Hayat denen bu uzun yolda el ele sonuna dek benimle yürür müsün ?

Evlilik Çiçek Notu 9
207
Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?
Evlilik Çiçek Notu 10
208

Gözlerinde ki bana bakış, gülümsemende ki iyimserlik, huylarında ki yumuşaklık, burnunda ki kararlılık, doğruda ki inatçılık ve bedeninde ki sımsıcaklık yeter bana. Öylece gel,kendince. Evlenir misin benimle.

Evlilik Çiçek Notu 11
209

İster güneyden gelen karayel, ister kuzeyden gelen poyraz ol, dilersen beni tümden ıslatan sağanaklar ol, güneşinle yanıp,serinliğine bırakayım kendimi, denizinde.Umut ol bana, her şey çok güzel olacak de.

Evlilik Çiçek Notu 12
210

Sımsıkı sar üşütmem seni de, çocuklarımız olacak bize benzeyecekler de. Evlen benimle.

Evlilik Çiçek Notu 13
211

Güzelliğin kadar güzel bir hayat yaşamak istiyorum seninle, ölürken bile güzelliğine bakarak kapamak istiyorum gözlerimi Benimle evlenirmisin?

Evlilik Çiçek Notu 14
212

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen, sen, sen. 

Evlilik Çiçek Notu 15
213

Olmasan neylerim ki ben. Varlığını varlığıma armağan eder misin? Benimle evlenir misin?

Evlilik Çiçek Notu 16
214
Kelebeklerin ömrü bir gün. Sana hayatımın sorusunu sorarken kelebekler uçurmak istemiştim. Şimdi kargaları uçuracağım yadırgama sakın. 400 yüz yıl yaşayabiliyorlarmış çünkü.Benimle evlenip katlanabilir misin bana çok uzun yıllar?
Evlilik Çiçek Notu 17
215

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

Evlilik Çiçek Notu 18
216

Engelli koşan atletler gibi, koştum, atladım, aştım tüm engelleri. Şimdi önümde bir tane kaldı. Eğer onu da geçebilirsem, mutlu yorgun ama gönlünün şampiyonu olmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

Evlilik Çiçek Notu 19
217

Bazen bir hikaye tutuşmuş iki eldir, bu hikayenin başrolünde benimle olmak ister misin?

Evlilik Çiçek Notu 20
218

Eğer senin bir parçan olmam gerekseydi, göz yaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir bütün olmaya var mısın?

Evlilik Çiçek Notu 21
219

Beyaz gelinlik yakışır Sana Güzel Sözlerimin ilhamısın Sen Ey Sevgili!!! Mutluluğum Adı’dır ismin benimle Evlenir misin?

Evlilik Çiçek Notu 22
220
Seninle ağlamayı öğrendim peki seninle yaşamayıda öğrensem çok görür müsün aşkım bana benimle Evlenir misin?
Evlilik Çiçek Notu 23
221

Kısacık hayatımda benimle en uzun hayatı yaşamak için benimle evlenir misin?

Evlilik Çiçek Notu 24
222

Annemin kaynanan olmasını istermisin???

Evlilik Çiçek Notu 27
223

Beyazlar içinde bir melek olup bana gelirmisin benimle evlenir misin?

Evlilik teklifi 224
224

Kendi çapımda işlem hacmi yaratarak mobilyacının, emlakçının, kuyumcunun, fotoğrafçının, gelinlikçinin ekonomik çarkın içinde varlığını devam ettirmesine yardımcı olmama ortak olur musun? Benimle evlenir misin?

Evlilik teklifi 225
225

Eğer seni sevmek ve nefes almak arasında seçim yapmam gerekseydi, son nefesimi “seni seviyorum” demek için kullanırdım. Son nefesimi verene kadar birlikte olmak için, benimle evlenir misin?