Sevgiliye Çiçek Notu 1
101
Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime sevgilim… Seni seviyorum.
Sevgiliye Çiçek Notu 2
102

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

Sevgiliye Çiçek Notu 3
103

Sen kadın sen gönlümün sahibisin ve sen kirpik diplerine kadar benimsin.

Sevgiliye Çiçek Notu 4
104

"Hayatımızı aman kırmayalım, aman üzmeyelim" üzerine kurmuş insanlarız. Sen benim için tüm umutlar tükenmişken son dakikada gelen golsün. her şey bitti derken nerden çıktın bilmiyorum ama hoşgeldin. 

Sevgiliye Çiçek Notu 5
105

 Çok şey mi istiyorum bilmiyorum ama şu iri yarı beden senin sevginle dolsun. Mutlu olalım istiyorum. Derdimiz de olsun ama birlikte aşalım istiyorum. yorulalım ama birlikte dinlenelim istiyorum. birlikte uyanacağımız sabahlara, günaydın bitanem

Sevgiliye Çiçek Notu 6
106

Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim. 

Sevgiliye Çiçek Notu 7
107
Güller dahi güzelliğine erişemez. Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimde ki en özel insana sevgilerle…
Sevgiliye Çiçek Notu 8
108
Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum Bir tanem.
Sevgiliye Çiçek Notu 9
109

Bakarken içimin titrediği ama sesli söyleyemediğim bütün hislerin tercümanı olsun bu güzel çiçekler. Eminim sen de onlara bakarken benim seni izlediğim kadar mutlu olacaksındır. Seni çok seviyorum.

Sevgiliye Çiçek Notu 10
110

Sevgilim olduğun için çok şanslıyım iyi ki varsın, seni seviyorum hayatımın sevinç, mutluluk kaynağı.

Sevgiliye Çiçek Notu 11
111

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim..

 

 

(İlhan Berk)

Sevgiliye Çiçek Notu 12
112

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Sevgiliye Çiçek Notu 13
113

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Sevgiliye Çiçek Notu 14
114

Seni neden üzdüğümün farkındayım. yaptığım hataların farkındayım. elimdekinin ne değerini bildim ne de sevgisini.  çok ama çok üzgünüm. kocaman gülüşündeki mutluluğa ihtiyacım var. seni çok seviyorum

Sevgiliye Çiçek Notu 15
115
Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.
Sevgiliye Çiçek Notu 16
116

Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum. 

Sevgiliye Çiçek Notu 17
117

Bugün seni seviyorum, yarında bir neden bulur severim.Daha sonra seni yeniden keşfeder yeniden severim.Benim senden başka işim yok ki :)

Sevgiliye Çiçek Notu 18
118

Sen Allah'a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Sevgiliye Çiçek Notu 19
119

Paylaşılacak daha ne kadar çok anı var. birlikte kahve içecek, yeni yemekler keşfedecek, aynı filmde ağlayıp, farklı müziklere aynı hislerle ağlayacağız. sevgilim yapacak daha çok şey var. En önemlisi ise önümüzde sen ve senin sevgin ile güzelleşecek ise bir ömür var.

Sevgiliye Çiçek Notu 20
120

Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında.Bir yudum kahve,çokça kahkaha ve sıcacık bir bakış,eriten buz kitlesini ruhumun.Benim evim ,senin kalbinin olduğu yerdir bitanem.

Sevgiliye Çiçek Notu 21
121

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... 

Sevgili Çiçek Notu 22
122

Sonsuza kadar yaşamak istemem, seninle bir gün yaşayayım. Kelebek misali bir günlük ömrüm olsun o da seninle olsun, bir gün bir ömüre bedel seninle.. Ne dünyayı isterim ne cenneti benim dünyamda sen cennetimde..

Sevgili Çiçek Notu 23
123

Yalnızlık gecelerin,ümit bekleyenlerin,hayal çaresizlerin,yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem…

Sevgiliye Çiçek Notu 24
124

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. 

Sevgiliye Çiçek Notu 25
125

Sana binlerce gül vermek isterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek isterdim ama bir gün öleceğim, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği için…

Sevgiliye Çiçek Notu 26
126

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim…

Sevgiliye Çiçek Notu 27
127

O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim.

Sevgiliye Çiçek Notu 29
128
Bir çiçek olmak isterdim; dağlarda gezmek için, bir rüzgar olmak isterdim; mutluluklara esmek için, bir aşk olmak isterdim sadece senin olmak için…
Sevgiliye Çiçek Notu 28
129
Benim sana nasıl aşık olduğumu anlatmak için bir şiir mi yoksa bir masal mı yazsam. Ama ben sana iki kelime yazıyorum. Seni seviyorum..
Sevgiliye Çiçek Notu 30
130
Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım.
Sevgiliye Çiçek Notu 31
131

Usanıpta bir gün bıkarım sanma ölsemde sözümden dönmeyeceğim, aşkıma karşılık vermesen bile ! Senden başkasını sevmeyeceğim . Bunu hic bir zaman unutma aşkım..!

Sevgiliye Çiçek Notu 32
132

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken , gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken . Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum . İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye . 

Sevgiliye Çiçek Notu 33
133

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... 

Sevgiliye Çiçek Notu 34
134
Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak.
 
 
(Can Yücel)
Sevgiliye Çiçek Notu 35
135

Çiçekler güzeldir, bir gül kadar değil. Hayaller güzeldir, gerçekler kadar değil. Sende güzelsin, kalbin kadar değil. Seni herkes sever, ama benim kadar değil. 

Sevgiliye Çiçek Notu 36
136

Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum: Seni seviyorum. 

Sevgiliye Çiçek Notu 37
137

tesadüfler sayesinde tanışmamız üzerinden ne kadar çok gün geçti sevgilim. günler, saatler hatta saliseler bile geçse bu yürekte değişmeyen tek şey senin varlığın oldu.

Sevgiliye Çiçek Notu 38
138

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

Sevgiliye Çiçek Notu 39
139

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... 

Sevgiliye Çiçek Notu 40
140

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. 

Sevgiliye Çiçek Notu 41
141

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın. 

Sevgiliye Çiçek Notu 42
142

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin..

Sevgiliye Çiçek Notu 43
143

Bir insan tanıdım küçük şeylerden mutlu olan ama mutluluk kelimesinin eş anlamı

Sevgiliye Çiçek Notu 44
144

hani olur da bir gün canın sıkılır, moralin bozulur veya gözün uzaklara dalar ise bu güzel çiçeklere bak bitanem. sana koşarak gelemiyorsam varlığını sıcacık yüreğinde hisset. seni seviyorum.

Sevgiliye Çiçek Notu 45
145
Ey canımın sahibi Yar.. Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.
 
 
 
(Mevlana)
Sevgiliye Çiçek Notu 46
146

Kafam karışmıştı ama her şeyi anladım. Bir tek senmişsin doğru. Seni seviyorum.

Sevgiliye Çiçek Notu 47
147

“Anlatmak istedim. Bilmeni, her şeyi ama her şeyi belki en gereksiz detayı bile. Mutlu edebilmek için bir şeyi toparlamak gerekir dedim yapamadım. elime yüzüme bulaştırdım ama tüm cesaretimle soruyorum bi’ kahve içer miyiz?”  ta ta ta taaammmm!!!!!! Sürpriz bir not!!! Hem de O’ndan!!! Elbette içeriz. Dünyadaki bütün kahveleri içeriz sen yeter ki vazgeçme!!!

Sevgiliye Çiçek Notu 48
148

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, SEN gibi..

Sevgiliye Çiçek Notu 49
149

Kendini özel hissetmeni sağlamıyorum; özel olduğunu sana hatırlatıyorum. 

Sevgiliye Çiçek Notu 50
150

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiç bir yere bırakmam sevgilim.

Sevgiliye Çiçek Notu 58
151

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım, sana taptım..

Sevgiliye Çiçek Notu 59
152

“Anlatmak istedim. Bilmeni, her şeyi ama her şeyi belki en gereksiz detayı bile. Mutlu edebilmek için her şeyi toparlamak gerekir dedim yapamadım. elime yüzüme bulaştırdım ama tüm cesaretimle soruyorum bi’ kahve içer miyiz?”  ta ta ta taaammmm!!!!!! Sürpriz bir not!!! Hem de O’ndan!!! Elbette içeriz. 

Sevgiliye Çiçek Notu 60
153

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün sevgi ararsa kalbimi söker getiririm sana KIRÇİÇEĞİM.

Sevgiliye Çiçek Notu 61
154
Sen seni özleyenin, özleminden habersiz, özlemle özlenmektesin. Sen varya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin!
Sevgili Çiçek Notu 62
155

Ey gönül; ille de birini seveceksen dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin. Sözde değil özde aşk istiyorsan elbet tene değil cana değeceksin.

Sevgili Notları 156
156

Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme o tatlı canını sen güllerden de güzelsin...

Sevgili 157
157

Her yeni güne senle uyanmak, senle olan her şey çok güzel sevdiğim

 

Sevgili 158
158

Sevginle aydınlatıyorsun gecemi, sevginle yaşıyor bu divane, iyi ki varsın sevdiğim

 

Sevgili 159
159

Ömür boyu senli, ömür boyu senle, sevgilim, yaşam kaynağım, bir tanem

 

Sevgili 160
160

Çiçekler kadar güzel sevdiğime, onu hatırlatan çiçeklerle merhaba, seni seviyorum

 

Sevgili 162
162

Gönül dünyamdaki en nadide kişiye, sevgilerimle, iyi ki varsın

 

Sevgili 163
163

Gündüz güneş, gece ay gibi aydınlatırsın dünyamı, senle olan her şey çok daha özel sevdiğim

 

Sevgili 164
164

Sevgiyle, çiçeklerin rengârenk göz kamaştıran güzellikleriyle sımsıcak bir merhaba sevgilim

 

Sevgili 165
165

Yaşama sevincim, göz nurum, ömrüm, seni çok seviyorum

 

Sevgili 166
166

Özlemle dolu bir kalp, her daim senin için çarpıyor, seni özlüyor, seni çok seviyor.

 

Sevgili 167
167

Sevgiye dair tüm cümlelerimin vazgeçilmez öznesi sensin, sen benim vazgeçilmezimsin

 

Sevgili 168
168

Sen başlattın bu sevda yangınını, biliyorum hiç sönmeyecek

 

Sevgili 169
169

Sevda üstüne yazılan tüm romanlar, şiirler bana hep seni anlatır, sen delisi oldum, sen…

 

Sevgili 170
170

Umudun, yaşama sevincinin biricik kaynağı sensin. Senle nefes alıyor bu Mecnun.

 

Sevgili 171
171

Bana her şey seni hatırlatıyor, senin adınla başlıyor cümlelerim, iyi ki varsın sevdiğim

 

Sevgili 172
172

Yeni bir gün doğumudur varlığın, sensiz hep karanlık, hep gecede kalır dünyam

 

Sevgili 173
173

Çiçeklerle süslesem her yeri yine de anlatamam sana olan sevgimi

 

Sevgili 174
174

Bir kez daha bin kez daha haykırsam yine de anlatamam içimdeki sevgini

 

Sevgili 175
175

Kalbimin sesini duyuyor musun? Anlatamıyorum, anlatamıyorum… Seni çok seviyorum

 

Sevgili 176
176

Kalpten kalbe uzanır çiçekler, rengârenk dokuları, mis kokularıyla; sevgimin, aşkımın ilanıdır

 

Sevgili 177
177

Çiçekleri dinle; her biri aşkımı ilan ediyor. Her biri sana olan tutkumu anlatıyor

 

Sevgili 178
178

Sana dünyaları veremeyebilirim, ismini gökyüzüne yazamayabilirim, bir aşıkta istediğin her şey olamayabilirim. Ama sana söz veriyorum, seni sonsuza dek seveceğim.