Tıp Bayramı Notu 1
2401

14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.

Tıp Bayramı Notu 2
2402

Tıp mensuplarının Tıp Bayramını en içten duygularımla kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

Tıp Bayaramı Notu 3
2403
Tüm acil sağlık çalışanlarının ve sağlık personelinin 14 mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar,başarılı çalışmalarının devamını dilerim.
Tıp Bayramı Notu 4
2404

Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakarca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım.

Tıp Bayramı Notu 5
2405
Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak; sağlık sektörü çalışanlarına sevgi ve şükranlarımı sunar, Tıp Bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.
Tıp Bayramı Notu 6
2406
Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan, doktorlarımız başta olmak üzere,tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.
Tıp Bayramı Notu 7
2407

Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun..

Tıp Bayramı Notu 8
2408

Tıp Bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim. 

Tıp Bayramı Notu 9
2409

İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. 

Tıp Bayramı Notu 10
2410

Gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım.

Tıp Bayramı Notu 11
2411

Her şeyin başı sağlıktır. Tıp bayramınızı en içten kutlarım.

Tıp Bayramı Notu 12
2412

Beni Türk hekimlerine emanet edin. ( Mustafa Kemal Atatürk)  14 tıp bayramınız kutlu olsun.

Tıp Bayramı Notu 13
2413

Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. (Hz. Muhammed s.a.v) tüm sağlık birimlerinin 14 Mart tıp bayramını kutlarım.

Tıp Bayramı Notu 14
2414

Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında yurttaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır.Bu vesileyle size minnet ve şükran duygularımı ifade etmeyi bir görev sayar, 14 Mart Tıp Bayramınızı içten duygularımla kutlarım.

Tıp Bayramı Çiçek Notu 15
2415

Tıp mensuplarının Tıp Bayramını en içten duygularımla kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim. 

Tıp Bayramı Çiçek Notu 16
2416

14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.