Nişan Çiçek Notu 1
1201

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar....

Nişan Çiçek Notu 2
1202

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar !.

Nişan Çiçek Notu 3
1203

Her gününüz birbirinizi daha cok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin.

Nişan Çiçek Notu 4
1204
Allah, beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
Nişan Çiçek Notu 5
1205

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz. Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar .

Nişan Çiçek Notu 6
1206

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir,nişan gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasini dileriz… Yaşaminiz boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Nişan Çiçek Notu 7
1207
Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiginiz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.
Nişan Çiçek Notu 8
1208
Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Mutluluklar
Nişan Çiçek Notu 9
1209

Sana nişanlınla birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Nişan Çiçek Notu 10
1210

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.